Tanker Taşımacılığı

HRN Lojistik olarak tüm Türkiye ve uluslararası genelinde, ADR standartlarındaki araçlar ve SRC-5 belgeli sürücülerimizle Akaryakıt, LPG, Atık Motor Yağı, Dökme ve Tüplü Gaz taşımacılığı alanlarında hizmet veriyoruz.

Bilgi ve tecrübesiyle yıllardır sektörün içinde yer alan uzman ekiplerimiz, kimyasal tedarik zincirinin her halkasında, lojistik ihtiyaçlara hızlı cevap vermektedir. Özellikle tehlikeleri madde taşıması konusunda uzun yıllara dayanan iş tecrübemiz ve alanında uzman ekibimiz, yıllar boyunca sektöre yön vermiş, aynı zamanda da örnek oluşturan bir yapı olmuştur.

Tanker taşımacılığı, tehlikeli madde nakliyesinin güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için risklerin minimuma indiği bir taşıma sistemidir.

Sıvı yükleri taşımada kullanılan bu araç denizde ve karada faaliyet gösterir. Bu araçlarla petrol, petrol ürünleri, atık yağlar, şarap ve taşınması riskli sıvılar taşınır. Enine ve boyuna çok sayıda sarnıçlara ayrılmakla beraber oluşabilecek kazalara karşı çok sayıda güvenlik önlemi alınmaktadır.

Neden biz
HRN Lojistik olarak bu sektörde hizmet almak isteyen müşterilerimize kulak veriyor ve her türlü ihtiyaca uygun çözüm üretiyoruz. Kaliteden ödün vermeden maliyeti minimuma indirgiyor ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.